Wymiana/naprawa wiązek elektrycznych

Nawet w leciwych samochodach można spotkać prawdziwe plątaniny przewodów. Pod jednym względem auta nie zmieniły się od kilkudziesięciu lat: ich wiązki elektryczne często lubią odmawiać posłuszeństwa. Zlokalizowanie tego typu usterki bywa kłopotliwe, dlatego lepiej zaufaj doświadczonym fachowcom. Jeśli będzie to tylko możliwe, naprawimy uszkodzoną wiązkę. Jeśli nie, znajdziemy odpowiednią część zamienną.


Renowacja samochodów zabytkowych, oldtimerów i youngtimerów z Japonii, powinna zostać przeprowadzona przez profesjonalistów – my udostępniamy Ci taką możliwość. Naszą pasją jest nie tylko sprowadzanie aut na zamówienia, ale ich doprowadzanie do oryginalnego stanu.

Jeśli jest taka możliwość, zawsze w pierwszej kolejności staramy się naprawić wiązki elektryczne, przewody. Czasami zdarza się tak, że w autach klasycznych na sprzedaż nie jest to możliwe. Wtedy decydujemy się na wymianę uszkodzonych elementów, lecz cały proces przeprowadzamy w taki sposób, aby auto w jak największym stopniu przypominało model w stanie fabrycznym.

Dlatego nie tylko znajdziemy dla Ciebie youngtimera na sprzedaż w korzystnej cenie, ale zajmiemy się także jego naprawą.