Sprowadzanie nietuzinkowych samochodów. Te modele mogą okazać się bardzo dobrą inwestycją

Samochody sportowe czy też luksusowe przestały być fanaberią osób z dużym portfelem. Wiele z tych aut po latach staje się świetną inwestycją, a dodatkowo mogą dostarczać właścicielom masę radości z jazdy i przyjemności z obcowania z nietuzinkową motoryzacją.

Zobacz więcej

Ile kosztuje sprowadzenie auta z Emiratów Arabskich? czy to się opłaca?

Nowe Bugatti, powypadkowe, ale w śmiesznie niskiej cenie Ferrari, Lamborghini – to marzenie niejednego fana motoryzacji. I całkiem realne do spełnienia, jeśli zdecydujesz się na sprowadzanie aut z Emiratów Arabskich. Tylko… czy to faktycznie się opłaci? Przedstawiamy koszty samochodów z Dubaju.

Zobacz więcej

Dlaczego auta z Japonii? Zalety importu samochodów z Japonii

Jeszcze do niedawna Polacy koncentrowali się na sprowadzaniu aut głównie z Niemiec lub USA. Okazuje się jednak, że coraz większą popularnością cieszą się samochody z Japonii i nie zawsze muszą być one azjatyckich marek. Czy jednak taki import się opłaca? Dlaczego warto sprowadzać auta z Japonii?

Zobacz więcej

Youngtimery, auta klasyczne jako samochody inwestycyjne – dlaczego warto?

Sprawdzanie aut na zamówienie, youngtimerów, staje się coraz bardziej popularne. To nie tylko sposób na spełnienie marzeń każdego fana motoryzacji, ale przede wszystkim… inwestycja, która już po kilku latach może się zwrócić. Dlatego zobacz, co sprawia, że youngtimery na sprzedaż cieszą się coraz większą popularnością i jednocześnie coraz trudniej je zdobyć.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

Biuro w Polsce

  • RICHTER Polska
  • ul. Gliwicka 41
  • 44-171 Taciszów

Rozmawiamy po polsku, angielsku i niemiecku