Proces zamówienia

Zjednoczone Emiraty Arabskie są jednym z największych na świecie rynków super samochodów. Można tam znaleźć prawdziwe okazje, co jednak wymaga dużej cierpliwości, rozeznania oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Zespół Richter jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź, na czym polega nasza usługa.

Krok 1

Specyfikacja

To bardzo przyjemny etap, ponieważ możesz podzielić się z nami swoimi marzeniami – a my w ogóle nie będziemy ich oceniać, tylko skrzętnie notować. Podaj najważniejsze szczegóły dotyczące zamówienia: markę, model, rocznik, preferowaną wersję wyposażenia, przebieg, dostępny budżet oraz wszelkie inne informacje, które pozwolą nam wyszukać dokładnie taki samochodów, jaki chcesz mieć w swoim garażu. Przy planowaniu budżetu może Przydać się kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Dubaju

Krok 2

Research

Uzbrojeni w przekazane przez Ciebie informacje możemy już zabrać się do pracy. Cierpliwie przeszukujemy rynek samochodów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, przede wszystkim w Dubaju, w którym można znaleźć zdecydowanie najwięcej super wozów. Skupiamy się na samochodach w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jeśli po wnikliwym researchu okaże się, że w podanym budżecie nie jesteśmy w stanie wyszukać auta idealnie odpowiadającego Twoim oczekiwaniom, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię, o ile trzeba zwiększyć kwotę inwestycji.

Krok 3

Umowa

Jeśli research wypadnie pozytywnie i będziemy mieć pewność, że jesteśmy w stanie kupić i sprowadzić Twój wymarzony wóz ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, podpiszemy umowę zabezpieczającą obie strony. Poprosimy również o wpłacenie zaliczki, co da Ci pewność, że szybko sfinalizujemy okazyjną transakcję.

Krok 4

Zakup

Idealną opcją jest znalezienie dokładnie takiego samochodu, który w pełni odpowiada przedstawionej przez Ciebie specyfikacji – wówczas od razu go kupujemy, a Ty możesz już cierpliwie czekać, aż pojawi się w Twoim garażu. Może się jednak zdarzyć, że uda nam się znaleźć super auto delikatnie odbiegające od ideału, np. pod względem wyposażenia czy koloru. W takiej sytuacji konsultujemy się z Tobą i kupujemy wóz dopiero po otrzymaniu od Ciebie zielonego światła.

Krok 5

Wpłata

Po zakupie samochodu poprosimy Cię o wpłacenie pozostałej kwoty zgodnie z umową. Gdy środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie, ruszamy z procedurą sprowadzenia auta do Polski, załatwiając wszelkie formalności i oczywiście odpowiednio zabezpieczając wóz na czas transportu. Ty nie musisz się niczym martwić.

Krok 6

Transport

Transport Twojego nowego super wozu do Polski może zająć kilka tygodni, o czym oczywiście zostaniesz poinformowany – podamy Ci przewidywaną datę dostarczenia samochodu do portu w Gdyni, skąd odbierzemy go i dostarczymy pod wskazany adres.

Krok 7

Tłumaczenie dokumentów

To również bierzemy w 100% na siebie, przygotowując Twój samochód do rejestracji w kraju. Konieczne jest przetłumaczenie dokumentów zakupowych, celnych oraz innych, których wymagają polskie wydziały komunikacji.

Krok 8 (opcjonalny)

Renowacja / Detailing

Nawet super samochody z Dubaju mogą mieć mniejsze lub większe uszkodzenia – czy to karoserii, czy wnętrza. Pamiętaj, że mówimy tutaj o autach z drugiej ręki, które w bliskowschodnim klimacie są narażone m.in. na bardzo silne promieniowanie słoneczne. Standardem jest więc m.in. lekkie zmatowienie lakieru. Poradzimy sobie z takimi defektami, doprowadzając Twój nowy samochód do perfekcyjnego stanu, zwiększając tym samym jego wartość.

Krok 9

Odbiór samochodu

Na ten moment czekałeś przez kilka ostatnich tygodni. Nareszcie możesz się cieszyć swoim nowym samochodem – i to nie byle jakim, bo zaliczanym do grona motoryzacyjnych marzeń. Na Twoje życzenie dostarczymy wóz pod dowolny adres w Europie. Oczywiście odbierzesz samochód z kompletem dokumentów i w dokładnie takim stanie, na jaki się umówiliśmy. Spełnienie tego marzenia nie było wcale takie trudne, prawda?

Znajdziemy samochód Twoich marzeń!

Marka RICHTER powstała po to, aby pomagać w realizacji marzeń o posiadaniu wyjątkowego samochodu. Skontaktuj się z nami.