Sprzedaj swój samochód drożej. Znacznie drożej.

To oczywiste, że chcesz uzyskać jak najwyższą cenę sprzedaży swojego samochodu. Masz jednak świadomość, że rynek jest bardzo konkurencyjny i znalezienie kupca może trwać nawet miesiące. To oznacza stres, stratę czasu i środków na kolejne nieskuteczne ogłoszenia. Oszczędzimy Ci tego. Dzięki naszemu pośrednictwu dostaniesz za swój samochód lepsze pieniądze w o wiele krótszym czasie. Zadbamy o najdrobniejsze detale, które podniosą wartość pojazdu i znacznie zwiększą zainteresowanie potencjalnych kupców. Przeprowadzimy cały proces za Ciebie. Tobie pozostanie już tylko czekać na pieniądze. To naprawdę proste, bezpieczne i wygodne!

Jak to działa?

Zdaj się na nasze doświadczenie. Dokładnie wiemy, jak skutecznie zwiększyć wartość pojazdu i przyciągnąć zainteresowanie kupujących. Klienci, z którymi dotychczas współpracowaliśmy, średnio uzyskiwali o połowę wyższą cenę sprzedaży w porównaniu do rynkowej. Często oznacza to dziesiątki tysięcy złotych dodatkowego zysku. Od podpisania umowy do sfinalizowania transakcji zwykle mijają zaledwie 2 miesiące, co na rynku samochodów klasycznych i luksusowych jest bardzo dobrym wynikiem.

Krok 1. Restauracja samochodu

Nie ważne, czy samochód jest nowy, pięcioletni czy zabytkowy. Zawsze obowiązuje ta sama zasada: kupujemy oczami. Jeśli wóz nie urzeka wyglądem, to w jego sprzedaży nie pomoże nawet dobra kondycja techniczna. Stan karoserii, oryginalność, stylistyczne detale - to wszystko ma ogromny wpływ na końcową cenę, jaką możemy uzyskać za samochód. Dlatego pierwszym i najważniejszym krokiem jest skrupulatna renowacja oraz precyzyjny detailing auta. Uwierz, że to Ci się bardzo opłaci.

Krok 2. Stworzenie oferty sprzedaży

Osoby zainteresowane zakupem wyjątkowego samochodu mają pieniądze, ale mają też wymagania i nie zadowolą się byle czym. Aby przyciągnąć ich uwagę musimy przygotować ofertę, która od razu chwyta za serce i… portfel. Dlatego stawiamy na profesjonalną sesję fotograficzną i filmową oraz sugestywny tekst sprzedażowy, a ofertę publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Z naszego doświadczenia wynika, że decyzja o zakupie samochodu zapada już na etapie zapoznawania się z ofertą.

Krok 3. Znajdujemy nabywcę i dopełniamy formalności

Osoba zainteresowana zakupem Twojego samochodu kontaktuje się bezpośrednio z nami. Umawiamy się na oględziny i negocjujemy cenę zakupu w granicach wcześniej ustalonej kwoty. Nabywca może bardzo dokładnie zapoznać się ze stanem pojazdu, otrzymuje wgląd w dokumentację, dzięki czemu czuje się bezpieczniej i jest skłonny szybciej podjąć decyzję o zakupie. Po dopełnieniu wszystkich formalności finalizujemy transakcję, a pieniądze po odliczeniu naszej prowizji trafiają prosto na Twoje konto.

Zaoszczędź czas i zarób o wiele więcej na swoim samochodzie

W grę wchodzą spore pieniądze, dlatego zdaj się na profesjonalistów z RICHTER. Masz dodatkowe pytania? Chcesz wiedzieć, za ile możemy sprzedać Twoje auto? Skontaktuj się z nami. Nie licz na szczęście. W tej branży o sukcesie decyduje doświadczenie i znajomość rynku.