O firmie

Nazywam się Paweł Richter. To ja jestem tym chłopakiem, który dawno temu zachwycił się Mercedesem SLC. Kocham samochody, szczególnie te mające w sobie coś więcej niż tylko płyny eksploatacyjne. Samochody z duszą i historią. Od zawsze wiedziałem, że będę związany z motoryzacją zawodowo. Dlatego stworzyłem markę RICHTER, która specjalizuje się w spełnianiu samochodowych marzeń. Wyszukujemy, kupujemy i sprowadzamy dla naszych klientów wyjątkowe auta. Takie, o których się marzy, a dziś można sobie pozwolić na ich zakup. Zajmujemy się również profesjonalną renowacją samochodów: od wnętrza, przez karoserię, aż po układy mechaniczne i elektroniczne. Zapraszam do świata aut, które zachwycają, budzą wspomnienia i są znakomitą formą inwestycji.

Wartości

Sygnuję firmę własnym nazwiskiem, dlatego dbam o markę w sposób szczególny. Nie toleruję bylejakości i tego samego oczekuję od mojego zespołu. Trzymamy się wartości, które pozwalają nam zdobyć zaufanie klientów, współpracowników i dostawców.

Jakość

W naszej branży liczy się jedno: pełne zadowolenie klienta, który odbiera kluczyki do swojego wymarzonego samochodu. Dla wielu osób świetny wóz jest czymś więcej niż tylko kolejną zabawką. Dlatego robimy wszystko, aby spełnić najbardziej wyśrubowane oczekiwania.

Uczciwość

Co w umowie, to jest święte – tej zasady trzymamy się szczególnie mocno, ponieważ zależy nam na tym, aby nasi klienci i partnerzy mieli do nas pełne zaufanie. Nie składamy obietnic, tylko rzetelne biznesowe propozycje.

Zaangażowanie

Doskonale wiemy, że nasi klienci przede wszystkim chcą realizować swoje marzenia. Dlatego podwójnie się staramy, aby sprostać oczekiwaniom i wywołać szeroki uśmiech na twarzy klienta po przekazaniu mu kluczyków do samochodu.

NOW OR NEVER

Rozmawiając z klientami bardzo często słyszę w ich głosie wahanie. „Przecież to tylko zabawka... nie będę tym jeździł zbyt często... to nie są małe pieniądze... może poczekam na lepsze czasy...” Prawda jest jednak taka, że nigdy nie będzie lepszego czasu niż teraz. Prawdą jest również to, że jest to zabawka, ale jest to zabawka dla Ciebie. Prawdą jest to, że nie są to tanie rzeczy, ale marzenia nie mają ceny. Emocje, których doświadczysz z jazdy Twoim nowym autem są bezcenne. Teraz albo nigdy.

Kieruję zespołem profesjonalistów, przed którymi motoryzacja nie ma żadnych tajemnic. Ty chcesz mieć niezwykły samochód, a ja gwarantuję, że go dla Ciebie znajdziemy.

Paweł Richter

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ