Zabezpieczenie antykorozyjne

Korozja to największy wróg zabytkowych samochodów. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka auto wygląda solidnie, to rdzawe niespodzianki najpewniej czają się na podwoziu, w profilach i pod maską. Usunięcie rdzy to nie wszystko. Warto również zadbać, aby ten problem nie pojawił się zbyt szybko w przyszłości. W tym celu zalecamy wykonanie profesjonalnego zabezpieczenia antykorozyjnego, które oczywiście na Twoje życzenie możemy wykonać, przed odbiorem samochodu z naszego salonu.


Pamiętaj, że rdza pojawia się nie tylko w zabytkowych samochodach, autach klasycznych z Japonii, ale także w youngtimerach. My wiemy, jakie może mieć to konsekwencje, dlatego oferujemy naszym klientom zabezpieczenie antykorozyjne.

Dostępne u nas youngtimery na sprzedaż są wcześniej odpowiednio przygotowywane, jeśli natomiast zdecydujesz się na import aut z Japonii, możesz od razu zamówić usługi związane z ich renowacją. Kompleksowo zajmiemy się Twoim wymarzonym autem, ponieważ sprowadzanie aut na zamówienia to dla nas nie tylko praca.

Dowiedz się więcej na temat youngtimerów, aut klasycznych na sprzedaż.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!