Zabezpieczenie antykorozyjne

Korozja to największy wróg zabytkowych samochodów. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka auto wygląda solidnie, to rdzawe niespodzianki najpewniej czają się na podwoziu, w profilach i pod maską. Usunięcie rdzy to nie wszystko. Warto również zadbać, aby ten problem nie pojawił się zbyt szybko w przyszłości. W tym celu zalecamy wykonanie profesjonalnego zabezpieczenia antykorozyjnego, które oczywiście na Twoje życzenie możemy wykonać, przed odbiorem samochodu z naszego salonu.


Pamiętaj, że rdza pojawia się nie tylko w zabytkowych samochodach, autach klasycznych z Japonii, ale także w youngtimerach. My wiemy, jakie może mieć to konsekwencje, dlatego oferujemy naszym klientom zabezpieczenie antykorozyjne.

Dostępne u nas youngtimery na sprzedaż są wcześniej odpowiednio przygotowywane, jeśli natomiast zdecydujesz się na import aut z Japonii, możesz od razu zamówić usługi związane z ich renowacją. Kompleksowo zajmiemy się Twoim wymarzonym autem, ponieważ sprowadzanie aut na zamówienia to dla nas nie tylko praca.

Dowiedz się więcej na temat youngtimerów, aut klasycznych na sprzedaż.