Naprawa i renowacja felg

Piękne felgi zawsze dodają autu uroku, jednak w wiekowych samochodach często ich stan pozostawia wiele do życzenia. Wówczas do wyboru są dwie opcje: albo szukanie felg w lepszej kondycji (żmudne, czasami wręcz niemożliwe), albo poddanie obecnych kół profesjonalnej renowacji.

Specjalizujemy się w naprawie i renowacji felg w dowolnym rozmiarze, zarówno stalowych, jak i aluminiowych. Po skończonej pracy felgi Twojego auta będą wyglądać jak nowe i odzyskają pełną wytrzymałość.


Chcesz, aby zamówione przez Ciebie auto z Japonii odzyskało blask? A może znalezione przez youngtimery na sprzedaż wymagają renowacji? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zgłoś się do nas.

Auta klasyczne z Japonii, i nie tylko, są naszą pasją. Dlatego podczas naprawy czy renowacji felg robimy wszystko, aby przywrócić im stan fabryczny, a także zwiększyć ich odporność na zarysowania. Ponadto możesz mieć pewność, że dostępne u nas auta klasyczne na sprzedaż zostaną w odpowiedni sposób przygotowane przed Twoim odbiorem ich salonie.

Spełniamy marzenia naszych klientów – nie tylko zajmujemy się sprowadzaniem aut na zamówienie, ale również dokładamy wszelkich starań, aby ich stan wizualny oraz mechaniczny był idealny.