Naprawa układu kierowniczego

To, że samochód jedzie na wprost, nie oznacza jeszcze, że ma w pełni sprawny układ kierowniczy. Tymczasem od jego stanu w ogromnej mierze zależy bezpieczeństwo Twoje, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Każdy ze sprowadzanych przez nas samochodów przechodzi profesjonalną, drobiazgową kontroli układu kierowniczego. W razie potrzeby wykonamy kompleksowe naprawy, włącznie z regeneracją przekładni.


Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz się szczegółowo dowiedzieć, jak odbywa się import aut z Japonii i ich późniejsza renowacja. Może okazać się, że uszkodzone auta klasyczne na sprzedaż są cenowo o wiele bardziej przystępne, a dzięki naszemu zespołowi profesjonalistów, jesteśmy w stanie skutecznie naprawić układ kierowniczy.

To, na co zwracamy szczególną uwagę podczas renowacji samochodów zabytkowych, youngtimerów z Japonii, to zachowanie fabrycznych części, jeśli jest to tylko możliwe. A więc naprawiamy, a nie wymieniamy na nowe, o ile nie zachodzi taka potrzeba. Dysponujemy bogatą bazą kontaktów, więc jesteśmy też w stanie zamówić oryginalne części do aut klasycznych z Japonii, których sprowadzaniem się zajmujemy.