Naprawa skrzyni biegów

Bez względu na to, czy w Twoim samochodzie została zamontowana skrzynia manualna czy automatyczna, po kilkudziesięciu latach eksploatacji z pewnością będzie ona wymagać dokładnej diagnostyki. Awaria tego podzespołu zwykle oznacza potężne wydatki, czego lepiej jest uniknąć. W tym celu zalecamy regularne serwisowanie skrzyni biegów. Jeśli już dojdzie do usterki, lepiej, żeby naprawą skrzyni biegów zajęli się profesjonaliści z naszej firmy, którzy wyspecjalizowali się w regeneracji, naprawach i wymianach skrzyni biegów zarówno w starszych jak i nowszych modelach samochodów.


Zarówno youngtimery z Japonii, jak i zabytkowe samochody nie mają przed nami tajemnic. Import aut z Japonii oraz innych zakątków świata jest nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim pasją. Dlatego wyszukując dla Ciebie auta klasyczne na sprzedaż na aukcjach, jesteśmy w stanie określić, czy nie bardziej będzie się opłacać zakup uszkodzonego pojazdu, którego naprawę możemy sprawnie przeprowadzić.

Do renowacji samochodów zabytkowych zawsze staramy się używać oryginalnych części. Dysponujemy dużą ilością dostawców, kontaktów, dzięki którym usterki związane ze skrzynią biegów nie stanowią dla nas żadnego problemu. Skontaktuj się z nami, jeśli marzysz o znalezieniu idealnego auta z Japonii.