Naprawa silnika

Stan jednostki napędowej ma kolosalne znaczenie dla wartości całego samochodu. Dlatego jeśli traktujesz swój wóz jako inwestycję, musisz zadbać o dobrą kondycję silnika. Znamy od podszewki jednostki montowane w większości zabytkowych i nowych aut. Dysponujemy sporym zapleczem części zamiennych oraz kontaktami, które umożliwiają nam ich szybkie zdobycie. Przeprowadzamy naprawy bieżące i główne, włącznie z całkowitą wymianą jednostki napędowej.


Warto podkreślić, że naprawa silników w zabytkowych autach, youngtimerach z Japonii powinna być przeprowadzana przez specjalistów, którzy znają się nie tylko na mechanice samochodowej, ale również posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w renowacji oldtimerów.

Często też zwracamy uwagę na to, że bardziej opłacalne może okazać się sprowadzanie aut na zamówienie, które są uszkodzone i ich późniejsza naprawa w naszym serwisie. Wtedy import aut z Japonii może okazać się dużo tańszy, niż klienci się spodziewają, dzięki czemu możemy spełniać ich marzenia o posiadaniu aut klasycznych, z duszą.