Naprawa elementów zawieszenia

Elementy gumowe, amortyzatory, sprężyny, końcówki – to wszystko ulega naturalnemu zużyciu, a już szczególnie w kilkudziesięcioletnich samochodach. Pamiętaj, że Twoje zabytkowe auto ma być nie tylko piękne, ale też bezpieczne. Na jego wartość wpływa stan techniczny, w tym stan zawieszenia, który ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo jazdy. Usuniemy wszystkie usterki, w miarę możliwości w oparciu o oryginalne części zamienne.


Naprawę niezbędnych elementów zawieszenia w autach na zamówienie, które zostały przez nas wcześniej sprowadzone, możemy przeprowadzić jeszcze zanim odbierzesz je z naszego salonu. Możesz zgłosić się do nas także wtedy, gdy części youngtimerów z Japonii ulegną nadmiernej eksploatacji.

Pamiętaj, jak ważna jest konserwacja w oldtimerach i youngtimerach. My zadbamy o to, aby auta klasyczne z Japonii pozostały w idealnym stanie i służyły Ci przez wiele lat. Przykładamy do renowacji samochodów zabytkowych bardzo dużą wagę, ponieważ motoryzacja, sprowadzanie aut na zamówienie, to przede wszystkim nasza pasja, a nie praca.

A jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat importu auta z Japonii, skontaktuj się z nami.