Malowanie samochodów zabytkowych

Czas robi swoje, a pomagają mu deszcz, wiatr, piasek, kurz. Efekt jest taki, że gros zabytkowych samochodów, które znajdujemy dla naszych klientów, wymaga pilnej interwencji lakierniczej.

Dysponujemy własną profesjonalną komorą lakierniczą i bardzo szeroką paletą lakierów, dlatego gwarantujemy Ci dobranie oryginalnego koloru lub każdego innego, którego tylko sobie zażyczysz.


Chcesz posiadać auto klasyczne z Japonii, ale zbyt dużą przeszkodą jest jego cena? Zostaw to nam – wyszukamy youngtimery na sprzedaż, które dzięki dobrym uszkodzeniom, usterkom, wystawiane są na aukcjach w korzystniejszych cenach.

Jednocześnie, zaraz po sprowadzeniu auta z Japonii, zajmiemy się jego renowacją, malowaniem lub polerowaniem lakieru, a także zabezpieczeniem antykorozyjnym. Wcześniej jednak ustalimy z Tobą wycenę, aby auto z Japonii nie przekroczyło wyznaczonego przez Ciebie budżetu. Masz wątpliwości? W takim razie skontaktuj się z nami – wytłumaczymy, w jaki sposób sprowadzamy youngtimery z Japonii oraz jakich napraw możemy w nich dokonać.